Dąbrowa Górnicza, Centrum

Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje 2 piętro 52,00 m2 19,23 zł/m2

1 000 zł

nowa oferta
Tomasz Suchy

Agent nieruchomości

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum Dąbrowy Górniczej przy WSB.

- dwa niezależne pokoje
- oddzielna duża kuchnia
- przedpokój
- łazienka z wc
- piwnica

Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda z junkersa gazowego.

Wolne od zaraz, zapraszamy.
Zamieszkaj spokojnie i bezpiecznie z biurem Nieruchomości DELFIS.

Nota prawna

Przedstawione ogłoszenie nieruchomości nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa i jedynie ma charakter informacyjny. Wszelkie zamieszczone zdjęcia nieruchomości, teksty, filmy stanowią własność firmy Biuro Nieruchomości: DELFIS Tomasz Suchy w rozumieniu prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.

Szczegóły

Symbol oferty DEL-MW-3330
Powierzchnia 52,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana murowany
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 832 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1