Kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Głównym obszarem działalności biura nieruchomości w sprzedaży i wynajmie nieruchomości jest Zagłębie - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, ale pracujemy również w miastach i miejscowościach ościennych: w Czeladzi, Katowicach, Mysłowicach, Porębie, Siewierzu, Chruszczobrodzie, Sławkowie, Jaworznie, Łazach.

Biuro Nieruchomości prowadzi sprzedaż oraz wynajem:

zakup sprzedaż wynajem nieruchomości agent nieruchomości klienci biura

 • mieszkań
 • domów
 • działek i gruntów - budowalnych, rolnych, przemysłowych, inwetycyjnych, usługowych
 • hali produkcyjnych
 • magazynów
 • lokali handlowych, usługowych, biurowych
 • kamienic
 • budynków mieszkalnych
 • obiektów handlowych
 • obiektów rozrywkowych
 • obiektów biurowych
 • rynek wtórny oraz rynek pierwotny

 

 

Bezpieczna sprzedaż nieruchomości:

 

Zlecając sprzedaż nieruchomości w Biurze Nieruchomości DELFIS (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza) otrzymujesz kompleksową obsługę. Począwszy od doradztwa w zakresie przygotowania nieruchomości do prezentacji, analizę prawną, wycenę, działania reklamowe i marketingowe, prezentacje zainteresowanym klientom, negocjacje, umowy (przedwstępną, warunkową), obsługę kredytową, przekazanie liczników, wydanie nieruchomości, rozliczenia skończywszy.
Tutaj przeczytasz więcej o tym jakie czynności wykonujemy przy sprzedaży nieruchomości.

Przy sprzedaży nieruchomości przede wszystkim stawiamy nacisk na bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług. Gwarancją bezpieczeństwa są państwowe licencje zawodowe, stosowane standardy zawodowe oraz doświadczenie.


Kontrolowany zakup nieruchomości:

Ta usługa skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, które zostały nam powierzone do sprzedaży jak również w stosunku do każdej innej nieruchomości, którą jesteście Państwo zainteresowani i chcecie kupić.

Usługę pośrednictwa przy zakupie nieruchomości świadczymy zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym - nieruchomości od dewelopera.

Usługa pośrednictwa przy zakupie nieruchomości polega przede wszystkim na zwiększeniu bezpieczeństwa przy nabywaniu nieruchomości.
Zakup nieruchomości zarówno domu, mieszkania, czy działki więże się z dużym wydatkiem. Często inwestujemy w nieruchomości oszczędności całego życia lub zaciągamy kredyt na odległą przyszłość. Przy zakupie nieruchomości nie ma miejsca na pomyłki. Emocje u osoby kupującej pojawiają się od samego początku gdy zaczynamy oglądać nieruchomości do kupienia.

My nie kierujemy się emocjami - dla nas to codzienna praca, którą wykonujemy ze szczególną starannością i odpowiedzialnością. Ponadto transakcja z naszym udziałem jest ubezpieczona - posiadamy wymagane prawem polskim kwalifikacje oraz aktualny certyfikat ubezpieczeniowy. Dzięki nam unikniesz niepotrzebnych nerwów przy podpisaniu umowy notarialnej ponieważ będziemy Ci towarzyszyć przy odczytaniu umowy przyrzeczonej przeniesienia własności w kancelarii notarialnej. Możemy zaproponować notariuszy, z którymi współpracujemy, porównać ceny za akt notarialny. Z nami zawrzesz umowę przedwstępną na warunkach dla Ciebie najdogodniejszych. Pojedziemy dokonać oględzin nieruchomości i najbliższego otoczenia. Sprawdzimy zapisy ksiąg wieczystych, rejestrów urzędowych.
Ponadto dodatkową częścią tej usługi może być doradztwo i przedstawienie oferty kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. Więcej o korzyściach dla kupującego płynących z korzystania z usług naszego biura nieruchomości.

Pośredniczymy przy zakupie nieruchomości położonych również poza standardowym obszarem naszej działalności, jeśli będzie taka potrzeba pojedziemy nawet do Gdańska, Warszawy czy innego miasta w całej Polsce.

Zobacz: jak wygląda zakup nieruchomości z Biurem Nieruchomości DELFIS krok po kroku.


Dobry wynajem nieruchomości:

Usługa powierzenia nieruchomości do wynajmu dotyczy zarówno nieruchomości mieszkalnych jak i komercyjnych.

Zlecenie to przede wszystkim polega na wyszukaniu dobrego najemcy. Dobrego to znaczy takiego, który będzie opłacał czynsz w terminie, nie niszczył przedmiotu najmu i nie był uciążliwy.

Ponadto zajmujemy się sprawami formalnymi:

 • umowy - rezerwacyjna, najmu, podnajmu
 • protokoły zdawczo-odbiorczy
 • dokumentacja zdjęciowa
 • w przypadku wynajmu okazjonalnego, oświadczenia i formalności notarialne

 

Jesteśmy obecni również przy zwrocie nieruchomości właścicielowi.

 

Zajmujemy się zarówno wynajem krótko terminowym dla pojedynczych pracowników (minimum 1 miesiąc) jak i długoterminowym zakwaterowaniem grup pracowników i osób w delegacji jak również wynajmem dla osób prywatnych, rodzin.

Obsługujemy osoby z zagranicy. Mieliśmy przyjemność obsługiwania klientów z różnych zakątków świata między innymi z Portugalii, Słowenii, Czech, Ukrainy, a także z tak egzotycznych krajów jak Irak, Australia!
Klienci zlecają nam wyszukanie mieszkań głównie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej.

W Biurze Nieruchomości DELFIS można zlecić zarządzanie wynajętą nieruchomością (mieszknie, dom na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i najbliższych okolic), ponieważ posiadamy uprawnienia do zarządzania nieruchomościami – licencja zawodowa nr 16918.


Wygodny najem nieruchomości:

Ta usługa skierowana jest do osób poszukujących mieszkania, domu czy lokalu, magazynu do najmu czy zamieszkania.

Możesz skorzystać z oferty nieruchomości, którymi dysponujemy, a jeśli żadna z obecnie ogłaszanych nie odpowiada Twoim oczekiwaniom zadzwoń lub napisz. Będziemy informować Cię o nowych ofertach, możemy również poszukać nieruchomości wg indywidualnych potrzeb. Współpracujemy także z innymi agencjami dlatego możemy zaproponować oferty, które przyjął do obsługi jeden z naszych partnerów. Należymy do Bielsko – Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami dlatego posiadamy możliwość prezentacji ofert z różnych miast także poza Sosnowcem czy Dąbrową Góniczą, a nawet poza województwem śląskim.

Najważniejszą zaletą tej usługi będzie dla Ciebie pewny najem – to znaczy najem od pewnej osoby, która będzie poinformowana jakie ma prawa i obowiązki względem lokatora/najemcy. Dla Ciebie oczywiście gwarantuje to spokój przez cały czas trwania najmu oraz wywiązywanie się właściciela nieruchomości z zawartej umowy najmu, którą wspólnie wynegocjujemy na uczciwych warunkach.


Wycena nieruchomości, doradztwo w ustaleniu ceny nieruchomości:

Ponad 15-letnie doświadczenie przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości sprawia, że posiadamy wyczucie rynku i znamy panujące trendy. Popyt i podaż są głównymi czynnikami kształtującymi ceny nieruchomości. Ponadto lokalizacja, parametry techniczne, możliwości prawa lokalnego są czynnikami, które mają bezpośredni wpływ na ceny. Czasami jednak wystarczy nieco własnego nakładu pracy w przygotowaniu nieruchomości na przyjęcie potencjalnych klientów, a zaowocuje to wymiernymi korzyściami w postaci szybkiej sprzedaży.
Zlecając nam sprzedaż lub wynajem nieruchomości (na terenie Sosnowca i najbliższych okolic) określenie rynkowej wartości nieruchomości jest bezpłatne. Jednak możemy również wycenić nieruchomość dla Twoich własnych potrzeb np. rozliczeń między współwłaścicielami, do urzędu skarbowego itp. jako oddzielna usługa.

Kredyty hipoteczne:

Zakup nieruchomości to najczęściej duże wyzwanie finansowe, a kredyt hipoteczny to w dzisiejszych czasach popularna forma finansowania. Pomożemy Ci łatwo przebrnąć przez gąszcz ofert spośród wszystkich banków oferujących kredyty w Polsce. Porównamy i dobierzemy najlepszy kredyt w odniesieniu do indywidualnych potrzeb.


Opracowania i ekspertyzy:

Tę usługę kierujemy do osób, które oprócz doradztwa ustnego potrzebują dodatkowe potwierdzenie przygotowane w formie opracowania pisemnego. Może to okazać się pomocne w rozliczeniach między współwłaścicielami. Ekspertyza może zawierać dokumentację zdjęciową z oględzin nieruchomości, załączniki aktualnych dokumentów urzędowych, sądowych wraz z analizą. Wskazanie mocnych i słabych stron nieruchomości w związku z planowaną sprzedażą czy wynajmem.

Porady w zakresie formalnym przygotowania nieruchomości do zbycia, darowizn, zamiany, spadków:

To głównie porady dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz rozliczeń między współwłaścicielami, ale także dotyczące spraw spadkowych, darowizn. Po zapoznaniu się z posiadaną dokumentacją i stanem prawnym ustalimy listę spraw do załatwienia. Podpowiemy gdzie należy się zwrócić po stosowaną dokumentację, a na życzenie przygotujemy ją gotową do odbioru.


Biuro Nieruchomości Sosnowiec / Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

 

Bezpieczeństwo

Każda transakcja zlecona w biurze nieruchomości DELFIS jest ubezpieczona ponieważ posiadamy certyfikat ubezpieczeniowy. Certyfikat ubezpieczeniowy. Zlecenie obsługi nieruchomości w Biurze Nieruchomości DELFIS to komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie sprzedaży / wynajmu.

 

 

Doświadczenie

Tomasz Suchy - właściciel Biura Nieruchomości DELFIS zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości od 15 lat. Więcej przeczytasz na stronie: O Biurze Nieruchomości DELFIS.

 

 

Wygoda i dyspozycyjność

Biuro jest czynne w godzinach od 9 do 17, ale po wcześniejszym umówieniu jesteśmy do dyspozycji również w innych godzinach, a także w dni wolne od pracy.

 

 

Potwierdzone najwyższe standardy zawodowe

Posiadamy państwowe licencje zawodowe do prowdzenia sprzedaży nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościmi. Stosujemy kodeks etyki zawodowej oraz standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami i standardy zarządców nieruchomości.


 

 

Biuro Nieruchomości DELFIS pracujemy w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie i w najbliższych okolicach.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem